Společnost POLYSAN s.r.o. je českým výrobcem van, sprchových zástěn, vaniček s tradicí delší jak 25 let. Dovolujeme si Vám představit TOP produkty v nabízeném sortimentu pro tento rok.

ARCHITEX LINE jsou elegantní walk-in sprchové zástěny bez rušivých kotvících profilů. Neviditelné uchycení skleněné zástěny umožňují profily zasazené do keramického obkladu.
Skleněná tabule i stropní profil se usazují až po finálním vyspárovaní keramického obkladu.

Vana typu MONOLITH zaujme svým precizním zpracováním a čistým designem. Vana s obkladovým panelem tvoří monolitický blok s ostrou hranou, což mimo elegantního vzhledu zaručuje i jednoduchou údržbu.

Stabilní konstrukce, ostré venkovní hrany, integrované podpěrné nohy a nízká hmotnost navíc zajišťují i snadnou a rychlou instalaci. Pro ještě větší požitek z koupele lze na objednávku vanu osadit vnitřním LED RGB osvětlením a perličkovým systémem TURBO AIR.

ASTRA L MONOLITH 33611M 4 voda
Vana ASTRA | Zdroj: POLYSAN

Vana MARLENE je moderní velkoprostorová vana.

Díky akrylátovému krytu odtoku bylo dosaženo čistého designu bez rušivých výstupků. Svým velkým vnitřním prostorem poskytne pohodlnou koupel, což ocení nejen zákazníci s vyšší výškou, ale také rodiny s dětmi.

Dostatečně široký okraj po obou stranách dovoluje použití stojánkové baterie, napouštěcí hubice nebo ovládání hydromasážního systému.

Marlene 180 cm 72034 monolith
Vana Marlene | Zdroj: POLYSAN

Vana VERSYS s rozšířeným prostorem pro sprchování nabízí kombinaci vany a sprchového koutu především do menších koupelen. Její prostorové řešení a zádová část s pozvolným sklonem umístěná netradičně v zúžené části poskytuje nejen pohodlnou koupel ale i sprchování.

Zúžený okraj včelní části vany je vhodný k umístění nástěnné baterie.
Na rovný okraj vany je možno instalovat většinu komponentů jak pro napouštění, tak i pro případné ovládání hydromasážního systému.

Sprchové vaničky DEEP můžeme považovat díky své hloubce pouhých 26 cm jak za mělkou vanu, tak i hlubokou vaničku větších rozměrů. Výborně se hodí pro rekonstrukce koupelen v panelových domech, kde nám malé rozměry nedovolují použít vanu běžné velikosti.

Dalším použitím může být větší sprchový kout.
Vanička je vybavena přepadovým otvorem, proto doporučujeme použít vanovou odtokovou soupravu.
Vaničku lze klasicky podezdít nebo použít obkladové panely.

ALTIS LINE vyniká minimem kovových profilů v kombinaci s elegancí čirého skla.
Odlehčený dojem umocňuje i jednoduché a praktické madlo.
Sprchové dveře řady ALTIS LINE se posouvají na vodících dílech, takže při otevírání nezabírají žádný prostor okolo sprchového koutu.
Jednoduchost designu zaručuje i snadnou údržbu.

ALTIS LINE BLACK
Altis line black | Zdroj: POLYSAN