Minulý rok jsme na evropský trh uvedli novou generaci systému Lomanco, jež byla primárně vyvinuta za účelem účinného, energeticky přívětivého a uživatelsky komfortního odtahu stupaček bytových domů, kancelářských budov, výrobních hal a dalších průmyslových objektů.

Od té doby naše společnost namontovala stovky těchto systémů po celém území České republiky a vedle mnoha spokojených zákazníků jsme získali i důležitou zpětnou vazbu, která nám poskytla pevné základy pro další vývoj.

U systému Lomanco ENERGO EVO uvedeného na trh v roce 2022 je výkon turbíny posílen plně nastavitelným ventilátorem, narozdíl od jeho předchůdce. Zákazník má před zahájením i během provozu zařízení možnost navolit si všechny důležité parametry jako například výkon ventilátoru nebo intervaly spínání v jakoukoli denní dobu. Toto nastavení je prováděno prostřednictvím USB kabelu, jímž je systém propojen s počítačem. K této možnosti připojení od letošního roku přibude další alternativa – propojení systému Lomanco s vaším chytrým telefonem nebo tabletem pomocí aplikace.

Modifikacím se nevyhnuly ani samočinné ventilační turbíny, nyní dostupné ve více barevných variantách.

Sejděme se na veletrhu

Tímto bychom vás rádi pozvali na naši expozici společnosti ABC, která se již tradičně představí na veletrhu Střechy Praha ve dnech 9.–11. února 2023 v pražských Letňanech. Návštěvníci budou mít možnost si osobně prohlédnout veškeré novinky nebo přímo zkonzultovat vlastní projekt s některým z našich specialistů.