Značka DAKO vytvořena, je dnes podnikem s vice než 30 letými zkušenostmi s výrobou oken a dveří z PVC, dřeva a hliníku, předokenních rolet a garážových vrat. Komplexní nabídka společnosti zahrnuje vysoce kvalitní výrobky, kterých kvalitu potvrzují nejen mnohé zkoušky a certifikáty, ale také spokojení uživatelé naších produktů.

Už mnoho let dodáváme naše řešení zákazníkům po celém světě prostřednictvím profesionální distribuční sítě. Firma DAKO je moderním výrobním závodem o ploše přes 33 800 m2 vybaveným nejmodernějšími stroji na výrobu a obrábění výplní stavebních otvorů včetně bohatého zázemí.

Kvalita nabízených produktu

Spokojenost naších zákazníků

Stabilní a loajální obchodní spolupráce

Zdroj: DAKO

11 komplexních kompozic – Řada odborných řešení z PVC, dřeva nebo hliníku v 5 barevných provedeních.

Moderní design – Unikátní estetické řešení, které ladí s různými slohy a architektonickými trendy.

Inovativní řešení – Vysoce kvalitní produkty vzniklé použitím vyspělých technologických řešení.

Staňte se distributorem značky DAKO

Nabízíme vám navázaní dlouhodobého, stabilního obchodního vztahu a společnou práci za účelem realizace ambiciozního cíle, jakým je dodání zákazníkům nejkvalitnějších výplní stavebních otvorů..

Zdroj: DAKO

Jako firma s mnohaletými zkušenostmi, si uvědomujeme, že dosažení toho cíle je možné pouze v rámci těsné spolupráce dodavatele vysoce kvalitních produktů s týmem způsobilých, dynamických a lojálních obchodních partnerů.Snažíme se zejména o to, aby zajistit distributorům značky DAKO nejen příslušné prodejní nástroje, ale také podporu na různých úrovních rozvoje podnikání.

Po zahájení spolupráce se značkou můžete počítat se 100% podporou a součinností. Celá řada produktů, poskytuje možnost přípravy komplexní nabídky výplní stavebních otvorů od jednoho dodavatele, což vám umožní snížit formality a a optimalizovat proces vyřizování objednávek, je optimalizován. Všestranný výběr materiálů: PVC, dřevo, hliník, dřevohliník a certifikovaná řešení přizpůsobená očekáváním zákazníků, jsou klíčovými přednostmi nabídky DAKO.

Zdroj: DAKO

Odborná podpora při otevírání prodejny, komplexní vybavení marketingovými materiály a balík školení je u nás samozřejmostí. Neustále pečujeme o podporu povědomí o značce DAKO v podobě celostátních propagačních kampaní v televizi, rádiu a na internetu a propagačních aktivit s dopadem na komunitu v místě prodeje.

Zdroj: DAKO

Možnost samostatného nacenění prostřednictvím dedikované on-line aplikace a nepřetržitý, rychlý kontakt s oddělením prodeje zaručují spolehlivou činnost, navíc podpora dedikovaných odborníků umožňuje účinně vyřídit i netradiční objednávky.

Způsobilý personál a zkušení zaměstnanci neustálé pracují nad vývojem produktů a zdokonalováním naše nabídky, co umožňuje nám dodat zákazníkům nejkvalitnější produkty a účinně vyřizovat rostoucí množství objednávek. Naše zákaznická obsluha je způsobilá, zúčastněná a pečuje o vysoké standardy obsluhy a vytváření trvalých vztahů.

Zdroj: DAKO

Vlastní vozový park DAKO je zárukou účinné logistiky. Péče o vysokou úroveň balení, pravidelné dodávky a ověřený systém informování o dodávkách dávají jistotu bezpečné a včasné dopravy a rychlé vykládky zboží.